Naše sítě proti hmyzu jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, které vydrží i náročné podmínky. Díky své pružnosti a pevnosti se snadno přizpůsobí oknu či dveřím a zároveň zabrání vniknutí hmyzu do vašeho domova.

Sítě jsou ideálním řešením pro ochranu vašeho domova před nežádoucími návštěvníky, jako jsou mouchy, komáři, vosy nebo jiný hmyz.

Naše sítě proti hmyzu jsou snadno ovládatelné a instalace je velmi jednoduchá. Navíc jsou k dispozici ve více velikostech a barvách, takže si můžete vybrat ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám a preferencím.

Pevné okenní sítě rámové

Nabízíme okenní sítě na všechny typy oken v několika barevných variantách, včetně imitace dřeva. Umožňujeme tak sladit okenní rám s rámem sítě a ponechat tak exkluzivitu okenního výrobku.

Rám sítě je vyroben buď z válcovaných nebo extrudovaných (ohýbaných) profilů, síťovinu nabízíme šedou nebo černou.

Pevné dveřní sítě rámové

Pokud se chcete zbavit hmyzu v domácnosti, nabízíme také dveřní sítě, které je možné připevnit na okenní či dveřní rám. Můžete tak v létě nechávat balkonové dveře otevřené a užívat si čerstvého vzduchu bez nepříjemného hmyzu.

Rám je vyráběn, stejně jako u okenních sítí, z válcovaných nebo extrudovaných profilů. V nabídce jsou stejné varianty, navíc nabízíme samozavírací pant, takže se nemusíte obávat, že zapomenete síť zavřít. Panty nabízíme v bílé, hnědé a černé barvě. Dveře jsou rozděleny dveřní příčkou, která je nejčastěji umístěna v 1/3 dveří. Za příplatek také nabízíme okopovou příčku ve spodní části dveří.

Rolovací sítě

Pro ty z vás, kteří požadují častou volnost a prostupnost máme v nabídce rolovací sítě, které vám tyto požadavky umožní. Díky možnosti srolování navíc prodlužujete životnost sítě, v zimním období tak můžete síť srolovat a užívat si prostupnost okna.

Sítě nabízíme s dvojím způsobem dorazů. Jedním je koncový doraz, druhým doraz se záchytnou lištou. V nabídce jsou dvě barevné varianty, bílá a tmavě hnědá.

Plisé sítě dveřní

Moderní provedení sítí především do balkonových dveří a zimních zahrad. Elegantní provedení skládané sítě je velmi dekorativní.

Nabízíme dva druhy plisé sítí. Jedním z nich jsou bezbariérové sítě Ready, které jsou v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení. Druhým jsou plisé sítě Easy, které je možné přidělat na ostění, zeď či rám okna.

Posuvné dveřní sítě

Posuvné sítě jsou určeny pro rozměrově větší plochy do balkonových či terasových dveří, zimních zahrad nebo vstupních dveří. Jejich výhodou je velmi tiché otevírání.

Pro správný chod sítí je potřeba absolutní rovnost povrchu. Konstrukce se skládá z rámu a jednoho nebo dvou posuvných křídel.